Ritma Teknoloji
Paket Program
Tekliflerinizi kolayca oluşturun, arşivleyin,takip edin !

Teklif Programı

 • Detaylı Müşteri ve Ürün Bilgileri
 • Fiyat Listeleri (Alış, Satış, Toptan, Proje ...)
 • Teklif Şablonları ile Teklif Oluşturma
 • Fiyat Hatırlatma Kontrol Özelliği
 • Kurum içi Teklif Onay Mekanizması
 • Teklif Görüşme Takibi
 • Teklif Durum ( Aşama ) Takibi
 • Teklif ile ilişkili dosyaları arşivleme
 • Teklif Hatırlatıcısı
 • Şirket, Personel, Ürün Performans Analizi
Teklif Programı ile tüm personelin vermiş olduğu teklifleri ürün/fiyat , içerik , özel şartlar , verilen iskontolar ve süre analizleri ile birlikte izleyerek satış performansınızı arttırabilirsiniz. Aradan haftalar/aylar geçsede hangi müşterinize ne teklif verdiğinizi birkaç sn.ye içerisinde görüntüleyerek kağıtlar üzerinde zaman kaybetmezsiniz. Ritma Teklif Programı teklif/ürün/personel bazlı detay performans raporları ile stratejik kararları anında alıp satışınızı güçlendirmenizi sağlıyor.
Kullanıcı - +
1.800 TL
Telefon ve Uzakbağlantı Desteği 0 TL
Güncelleme ve Email Desteği 0 TL
Teklif Şablon Tasarımı 300 TL
Kurulum Eğitim 500 TL
Ek Kullanıcı 2500 TL
Toplam Tutar (KDV Dahil) 2.500 TL
Teklif Programı 30 günde para iade garantisi

TEKLİF PROGRAMINI TERCİH EDEN MARKALAR

Kale Kilit Dış Tic. A.Ş. Hastek Plastik Teknolojisi Ve Otomasyon Sistemleri Pazarlama San.Ve Tic. Ltd. Şti. Şenmak Makine San. Tic. Ltd. Şti. Kil & Taş Refrakter Malzeme San. Ve Tic. Ltd. Şti. Özkanlar Hidrolik Makina İmalat İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti. Topkapı İplik San.Ve Tic. A.Ş Sanec Mühendislik Elektrik Elektronik Bilg. İnş. San Ve Tic. Ltd. Şti. Oba Çadır Dekorasyon Turz. Teks. San. Tic. Ltd. Şti. Sander Mimarlık Taahüt San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. Sedef Elektronik Eralp Can Amphi Medikal Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. Sentez Lab. Laboratuvar Kimy. Ve Cihaz. San. Tic. Ltd. Şti. Pnösan Pnomatık, Hidrolik, Buhar, Teknik Malzeme San Ve Tic.Ltd. Şti. ( Datanet ) Melomani Ses Işık Ve Görüntü Sistemleri - Hasan Dündar Silkatek Elektrostatik Boya Tesis Ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. Emn Eğitim Cihz. San. Tic. Ltd. Şti. Na-de Elektronik Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Biolab Özel Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Emo Engelli Malzemeleri Ve Teknolojileri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. Ge - Ti İnşaat Ve Sanayi Malz. Tic. Ltd. Şti.

TEKLİF PROGRAMI MÜŞTERİ YORUMLARI

Daha önce benzer konseptte bir kaç program deneyimimiz oldu fakat pazarlama satış personelini bir sistem üzerinde çalıştırmak için profesyonel bir çözüm gerekiyordu. Özetle bir programın kalitesi detaylarda belli oluyor. Detaylı programlar ise kullanıcılar için pratik ve kullanışlı olma sorunu var. Ritma Teklif Programı çok detaylı özelliklerine rağmen bu kadar kullanışlı olması gayet başarılı bir denge. Tebrik ediyorum.

Halit Akıncı
Topkapı İplik San.Ve Tic.A.Ş Bilgisayar Mühendisi - Yönetim Kurulu Üyesi
Her bir teklif hazırlandığında fiyat listeleri içinde çok çeşitli ürünler içinden seçim yapmak , teklifleri müşterilerimize hızlı ve hatasız bir şekilde hazırlamak, satış ekibimiz için ciddi verimlilik sağladı. Ancak daha önemlisi teklif programı ile bekleyen , kabul edilen , ertelenen işleri , projeleri kolayca denetleyebiliyoruz. Ritma Teklif Programını ilgililere tereddütsüz tavsiye ederim.

Murat İnce
Şahinler Kimya Bilgisayar Ve Tekstil Kozmetik San.Tic.Ltd.Şti Satış Müdürü

Çoklu Kullanıcı Desteği

Ritma Smart Serisi programlarını 1 den fazla bilgisayarda eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.

İnternetten Otomotik Güncelleme

Ritma Smart serisi programlarına ait, yeni versiyonları internet üzerinden güncelleyebilir, sistem yeteneklerini sürekli iyileştirebilirsiniz.

Kalite Garantisi

Yazılım Çözümlerimize güveniyoruz. Tüm Ritma-Smart ürünlerinde yazılımdan memnun kalmazsanız 30 gün içersinde Lisans bedelini iade alabilirsiniz.

Yedekleme - Geri Kurtarma

Veritabanındaki verilerinizi belirleyeceğiniz bir adrese yedekleyebilir, daha önce aldığınız yedeklerden geri yükleme yapabilirsiniz.

Esnek Alanlar Tanımlama

Müşteri - Ürün - Servis ekranlarında ihtiyacınıza özel alanlar tanımlayabilir, bilgi girişlerini firma ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Yetki Hak Mekanizması

Çoklu kullanıcı sistemlerde kullanıcılarınızı veya kullanıcı gruplarını belli işlemlere göre yetkilendirip veri erişim ve işlemlerini sınırlandırabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ekranlar

İyi düşünülmüş, tutarlı ve kullanıcı dostu ekranlarımız ile işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Zengin Raporlama

Program üzerindeki bilgilerinizi çok boyutlu inceleyebilir, zengin raporlama seçenekleri ile kritik verilerinize kolayca ulabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Ritma Smart Serisi kurulum işlemlerini kısa sürede tamamlayabilir uygulamayı hızlıca devreye alabilirsiniz.

Windows Uyumlu

XP, Vista, Windows7 , Windows 8 ile uyumlu olarak çalışır. Excel üzerinden firma ve ürün yükleyebilir, veri listelerinizi excel'e çıkartabilirsiniz.
Biz Siz Arayalım

Değerli ziyaretçimiz, sizinle en kısa sürede iletişim kurmamız için, lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak belirtin.


×

Tamam
×