İşimiz gücümüz yazılım, aklımız fikrimiz teknoloji.

Türkiye'nin kurumsal iş çözümleri ve CRM alanında uzmanlaşmış yazılım üreticisi. 2006 yılından bu yana mesleğimizi tutku ile yürütüyor , marka konseptimiz ile akıllı iş çözümleri tasarlıyoruz.

Bizim mesleğimiz taze bir fikri , güncel teknoloji ile buluşturup değerler üretmek. Yatırım geri dönüşüyle müşterilerimizi mutlu eden , işi doğru yerden çözümleyen , kullanımı keyifli , kısaca güçlü işler çıkartmak için heyecanla çalışıyoruz. Müşterilerimizin işlerini büyütürken , bizde Türkiye'nin yazılım markasını inşa ediyoruz.

Türkiye'nin en büyük teknoloji kampüsü Bilişim Vadisi'ndeyiz!

CRM

Müşteri İlişkileri
Yönetimi

ERP

Kaynak Planlama
Bütünleşik Çözüm

Servis

Satış Sonrası
Hizmetler

B2B

Butik E-Ticaret
İnternet Girişimleri

Muhasebe

Önmuhasebe
E-Fatura & E-Defter

Kurumsal Varlık

Demirbaş Envanteri
Zimmet Takibi

Satınalma

Tedarikçiler - Alımlar
Satınalma Yönetimi

Teklif Programı

Online Teklif
Hazırlama Programı

Özel Yazılım

Firmaya Özel
Spesifik Çözümler

2006 yılından bu yana 13 yıldır yazıyoruz

Fikirleri projelere, projeleri güçlü sistemlere ulaştrıyoruz. Tam kıvamında çözümler için, bu ülkenin yetenekli mühendisleriyle, aşkla heyecanla yazıyoruz. Biliyoruz ki yazılım, daha iyisine uzanmaktır.

400+ mutlu müşterimiz var

Saha tecrübemizle en kıymetli değerimiz, mutlu müşterilerimiz. Her gün yüzlerce kullanıcı mesaisine Ritma çözümleri ile başlıyor. Bunu bilmek kesinlikle heyecan verici :)

Büyüyen firmaların yazılım partneriyiz

Ritma çözümleriyle yola çıkan müşterilerimizde başarı oranımız %95 in üzerinde. Sistemlerimizi kullanan müşterilerin işlerini büyütüor, işler büyürken verimliliği artırıyoruz.