Ritma Blog : Kurumsal Yazılım Çözümleri

 Ana Sayfa / Blog / Blog İçerik Listesi

Business Channel Perspektif programındaydık.

Kurucu Yöneticimiz Selim Ünüvar, Perspektif programının konuğuydu. Yazılım sektörü, yazılımcı olmak isteyen mühendis adaylarla ilgili genel değerlendirmelerde bulundu. Özetle Ritma'dan bahsetti. ... « Devamını oku »

Yazılımı projelerini, ürüne dönüştürüyoruz.

Projelerinizdeki yanılma paylarını iki ileri bir geri giden yolculuklarınızı minimuma indiriyor, dışarıdan bir gözle bakarak projelerinizin tasarımıyla yazılımıyla güçlü algılanılmasını ve çıkan işlerin müşterileriniz tarafından çok sevilmesini sağlıyoruz. ... « Devamını oku »

İst-Pay ve Ritma

İstanbul Ödeme ve Elektronik Para A.Ş’ nin ( bundan sonra istPay diye kısaltıyoruz :) tüm Temsilcilik süreçlerinin başvurudan onaylanmasına kadar olan aşamalarını yöneten bir yazılım projesini tamamladık. ... « Devamını oku »

Ne Kadar İhtiyaç O kadar Yazılım (mı) ?

Birinci FAZ da yanıt bekleyen önemli sorularımız ve başarılı bir iş yazılımı için olması gerekenleri 15 yıllık müşteri ve yazılım deneyimiz ile aşağıdaki gibi özetlemeye çalıştık ... « Devamını oku »

ERP Projelerinde Başarı Nasıl Kazanılır ?

Yöneticiler her zaman köklü sistem değişikliğine mesafeli yaklaşırlar. Zaten yürüyen bir iş akışı vardır ve kendi seçtikleri yöntemler ile başarıya ulaşma alışkanlıkları var. ... « Devamını oku »

Teklif Programının özelliklerini anlattık

Bol teklif hazırlayan, tekliflerini sıkı takip etmek isteyen, iş fırsatlarını, satış ekibini ortak bir havuzda izlemek isteyen firmalar için RİTMA FLEX harika bir iş çözümü. Ritma olarak Teklif Programı ile Türkiye'nin bu konseptteki en kapsamlı ve en kullanışlı yazılımını ürettik. ... « Devamını oku »

Kale Çelik Eşya, aramıza hoş geldin.

CRM ve Teklif Yönetimi alanında Kale Kilit ile 10 yıldır çalışıyoruz. Şimdi sistemi kullanan Kale Kilit, Dış Ticaret çalışanlarına Kale Çelik Eşya biriminin personeli'de eklendi. KALE Grubuna ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizim için mutluluk, müşterilerimizin sıkı bir partneri olmak ve birlikte büyümek. ... « Devamını oku »

Hepsi bir arada mı olsun ?

Sorunları, ihtiyaçları analiz etmek, verimli çözümü inşa etmek üzere yıllar boyunca yazdık, çizdik, keşfettik. Bir fikrin projeye ürüne kavuşabilmesi ile ilgili çetin serüvenlerimiz oldu. Mühendisin, tasarımcının, saha ekibinin, tüm çalışanların eforunu boşa çıkaran bir çok deneyim yaşadık. ... « Devamını oku »

Karel Bayi Yönetim - Servis ve B2B Proje

KAREL Bayi Yönetimi projesinin bol detaylı akışını tamamladık. Çok konuştuk , çok not aldık , bir çok revizyon gördük Proje takvimi uzadı öngördüğümüz zamandan daha fazlasını harcadık. İşin kalitesi ve doğru sonuç uğruna bize zaman açan, tüm detayları sıkı sıkı takip eden KAREL ekibine teşekkürler. ... « Devamını oku »

Doğru İş Yazılımı Nasıl Seçilir ?

Yazılım almak başka satın almalara benzemiyor. Başka satın almalar şirketler için daha sık tekrar ettiğinden, geleneksel ürün alımları konusunda karar vericiler tecrübeli konu yazılıma gelince her zaman tekrar etmeyen ve yorumlanması derinlemesine bilgi gerektiren bir tedarik süreci var. ... « Devamını oku »