Ritma Blog : Kurumsal Yazılım Çözümleri

 Ana Sayfa / Blog / Blog İçerik Listesi

ERP Projelerinde Başarı Nasıl Kazanılır ?

Yöneticiler her zaman köklü sistem değişikliğine mesafeli yaklaşırlar. Zaten yürüyen bir iş akışı vardır ve kendi seçtikleri yöntemler ile başarıya ulaşma alışkanlıkları var. ... « Devamını oku »

Teklif Programının özelliklerini anlattık

Bol teklif hazırlayan, tekliflerini sıkı takip etmek isteyen, iş fırsatlarını, satış ekibini ortak bir havuzda izlemek isteyen firmalar için RİTMA FLEX harika bir iş çözümü. Ritma olarak Teklif Programı ile Türkiye'nin bu konseptteki en kapsamlı ve en kullanışlı yazılımını ürettik. ... « Devamını oku »

Hoşgeldin 2020

Yeni bir yıla başlamak ne güzel :) Yeni bir okuma, yeni bir sayfa, yeniden başlamak. Şöyle bir bakınca 2019 la birlikte Bilişim Vadisinde 2. Yılımızı dolduruyoruz. Burası Türkiye’nin Bilişim üssü olmayı hedefleyen büyük bir teknoloji kampüsü. Buradan güzel bir sinerji oluşacak. Hiç şüphesiz hızlanmamız gerek. 
 ... « Devamını oku »

Kale Çelik Eşya, aramıza hoş geldin.

CRM ve Teklif Yönetimi alanında Kale Kilit ile 10 yıldır çalışıyoruz. Şimdi sistemi kullanan Kale Kilit, Dış Ticaret çalışanlarına Kale Çelik Eşya biriminin personeli'de eklendi. KALE Grubuna ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizim için mutluluk, müşterilerimizin sıkı bir partneri olmak ve birlikte büyümek. ... « Devamını oku »

Hepsi bir arada mı olsun ?

Sorunları, ihtiyaçları analiz etmek, verimli çözümü inşa etmek üzere yıllar boyunca yazdık, çizdik, keşfettik. Bir fikrin projeye ürüne kavuşabilmesi ile ilgili çetin serüvenlerimiz oldu. Mühendisin, tasarımcının, saha ekibinin, tüm çalışanların eforunu boşa çıkaran bir çok deneyim yaşadık. ... « Devamını oku »

Karel Bayi Yönetim - Servis ve B2B Proje

KAREL Bayi Yönetimi projesinin bol detaylı akışını tamamladık. Çok konuştuk , çok not aldık , bir çok revizyon gördük Proje takvimi uzadı öngördüğümüz zamandan daha fazlasını harcadık. İşin kalitesi ve doğru sonuç uğruna bize zaman açan, tüm detayları sıkı sıkı takip eden KAREL ekibine teşekkürler. ... « Devamını oku »

Doğru İş Yazılımı Nasıl Seçilir ?

Yazılım almak başka satın almalara benzemiyor. Başka satın almalar şirketler için daha sık tekrar ettiğinden, geleneksel ürün alımları konusunda karar vericiler tecrübeli konu yazılıma gelince her zaman tekrar etmeyen ve yorumlanması derinlemesine bilgi gerektiren bir tedarik süreci var. ... « Devamını oku »

CRM Programı kullanan akıllı işletmeler

Çalışanlara zaman kazandıran, hata yapmaktan koruyan sistemler, işletmeye güven ve disiplin kazandırıyor. Bu güven duygusu kısa sürede güçlü bir şekilde müşterilere ulaşacaktır. Katma değer üreten işlere odaklanırken , belirsiz net olmayan hedeflerden, verimsiz ve gereksiz uğraşlardan, çalışanları kurtarmak lazım. ... « Devamını oku »

Özçelik Makina, CRM yazılımı ile Amerika'da

Makina sektöründe 35 yılı aşan üretim tecrübesi ile sektörün öncü firmalarından Özçelik Makina, satış pazarlama süreçleri, sipariş ile üretim arasındaki planlama aşamalarında Ritma FLEX İş Yönetim Platformunu kullanılıyor. Sistem sayesinde Merkez Fabrika ile Amerika ofisi arasında iş koordinasyonu sağlanıyor. ... « Devamını oku »

Daf Enerji , RitmaFLEX CRM yorumları

Daf Enerji ile 2015 yılından bu yana çalışıyoruz. Proje - servis ve satış departmanlarının müşteri bilgilerine hakim olması ile başlayan yolculuk, proje takibi ve özel raporlamalar ile devam etti. Bizde çalışmalarımız hakkında yorumlarını almak istedik. Grup müdürü Özer Çiçek, Ritma Flex CRM Yazılımımız ile ilgili yorumlarını paylaştı. ... « Devamını oku »