Sıkça Sorulan Sorular

 Ana Sayfa / Online Crm Yazılımı / Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular » Online Crm Yazılımı

 • CRM sistemine firmanın adapte olması ne kadar sürüyor ? Open or Close

  Firmaların yönetimi ve personelin sistem üzerinde çalışmaya yatkınlığı önemli bir faktör fakat Ritma Flex Online CRM Yazılımı modern ve yeni nesil ekranlarıyla ve kolay kullanımı ile öne çıkıyor. Kullanıcı eğitimleri ve müşteri destek ekibimizle müşterilerimize hep yakın mesafedeyiz. İlk birkaç hafta adaptasyon süreci diyebiliriz. Genel olarak müşterimiz birinci ay tamamlanmadan yazılım sistemini etkin kullanmaya başlıyor.

 • CRM yazılıma geçiş yaparken mevcut bilgilerimizi sisteme aktarabilir miyiz ? Open or Close

  Çeşitli programlar üzerinde tuttuğunuz Müşteri Bilgilerini, Ürün ve Fiyat listelerinizi, ( örnek excel şablonları üzerinde verilerinizi düzenledikten sonra ) sisteme toplu olarak aktarabilirsiniz. 

 • Teklif, Servis, Sipariş, Stok gibi modülleri kendimiz seçebiliyor muyuz ? Open or Close

  Ritma Flex Online CRM Programı, Müşteri , Görüşme, Fırsat, Teklif, Sipariş , Stok, Satınalma, Önmuhasebe, Stok , E-Ticaret gibi zengin modüler yapısı ile güçlü ve kapsamlı bir yazılım çözümüdür. Sistemimizi müşterilerimizin güncel ihtiyaçları ve ölçeği ile örtüşmesi için modüler ve son derece esnek bir mimari ile tasarladık. Bu yüzden adı Ritma Flex. İhtiyaç analizi ile size uygun çözümü birlikte belirleyebiliriz.

 • Hangi firmalar CRM Programı kullanmalıdır? Open or Close

  Geniş müşteri kitlesi ile temas halinde bulunan, potansiyel müşteriler ile satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde farklı kanallardan iletişimi sürdüren tüm sektörler, verimlilik için CRM altyapısı üzerinden çalışıyor. Müşteri memnuniyet düzeyinin artırılması, kurumsallaşma,  satış ekibinin performansını ölçmek gibi itici güçler dışında bu gün için CRM, bir firmanın kendini bilerek çalışması anlamına geldi. Bu gün CRM Yazılımı gerek dünya da gerekse ülkemizde tüm sektörlerde ve çok farklı büyüklükteki işletmeler tarafından , temel bir araç olarak kullanılıyor. 

 • Bize özel bir takım istekleri yazılıma adapte edebiliyor musunuz ? Open or Close

  Ritma Flex, Ritma Teknoloji’nin kendisinin üretip geliştirdiği bir yazılım çözümü. Yazılımı 10 yılı aşkın süredir yoğun saha temasımızdan elde ettiğimiz tecrübeyle hazırladık. Sistem gelişmeye, derinleşmeye, sadeleşmeye devam ediyor. Müşterilerimizden gelen talepleri dikkatle inceliyoruz. Müşteri taleplerini ikiye ayırmak mümkün.

  Geneli ilgilendirebilecek düzenleme talepleri : Bu talepler iş listemize ve yeni versiyon üretim planımıza dahil ediliyor. Müşterimizin ihtiyacına yönelik spesifik talepler : Bu talepleri analiz ederek süre ve maliyet konusunda müşterimizi bilgilendiriyoruz. Müşterilerimize özel versiyonlar, uyarlama – geliştirme ve entegrasyon projelerinin içerisinde olabiliyoruz.

Sorularınız için iletişime geçin hemen yanıtlayalım.

Sorunuz iletildi. En kısa sürede sorunuzla ilgili sizle iletişime geçeceğiz.