Ritma Teknoloji
Paket Program
Servis Formlarınız Artık Bilgisayar Ortamında !

Servis Programı

 • Bireysel ve kurumsal müşteri takibi
 • Müşteri ve cihaz bazında servis geçmişi
 • Müşteri Borç Alacak Takibi
 • Garanti Takibi - Seri Numarası Takibi
 • Servis formu ve servis durum takibi
 • Bakım Anlaşmaları & Periyodik Bakımlar
 • Telefon Notları, Görev Takibi
 • Teknisyen Ve Süreç Planlama
 • Bütünleşik Stok Modülü
 • Çoklu Depo Desteği
 • Depo Sevkiyat Bildirimi (Satınalma & Sipariş)
Teknik Servis Programı servis planlamaları ve servis süreçlerinin yönetimini akıllı bir program ile yapabilmenizi sağlar. Boylece kim ne kadar servis işlemi gerçekleştirdi, hangi müşteri ve/veya ürüne ne servis verildi, hangi yedek parça ve işçilik kalemleri kullanıldı ve hatta yedek parça/ürün stoklarınızı takip etmeniz çok kolay . Ayrıca bakım anlaşmalarınız ve periyodik bakım takibi rutin işleriniz için size zaman kazandırır. Verdiğiniz servis hizmetlerinden sonra müşterinizden alacağınız ücrete ilişkin borç/alacak bilgilerinize de Ritma Servis Programı ile hızlıca ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı - +
1.800 TL
Telefon ve Uzakbağlantı Desteği 0 TL
Güncelleme ve Email Desteği 0 TL
Kurulum Eğitim 500 TL
Ek Kullanıcı 2500 TL
Toplam Tutar (KDV Dahil) 2.500 TL
Servis Programı 30 günde para iade garantisi

SERVİS PROGRAMINI TERCİH EDEN MARKALAR

Kbb Özel Sağlık Hizmetleri Ve Tıbbi Danışmanlık Tic. San. A.Ş. Fujifılm Filmed Tıbbi Cihazlar Pazarlama Ve Ticaret A.Ş. Harman Traktör Ve Biçerdöver San. Ve Tic. A.Ş. Grup Eksen Bilişim Ticaret Ltd. Şti. Einhell İntratek Mühendislik Ve Dış Ticaret A.Ş. Gate Elektronik San. Ve Tic. A. Ş. Metrohm Turkey Ölçü Aletleri Tic. Ve Servis Hiz. A.Ş. Hastek Plastik Teknolojisi Ve Otomasyon Sistemleri Pazarlama San.Ve Tic. Ltd. Şti. Tekno 2000 Pazarlama Ve İnşaat Tic. Ltd. Şti. Salus Güvenlik Sistemleri Pazarlama Ve Teknik Hiz. Tic. A.Ş. Aksis Bilgisayar Hizmetleri Ve Danışmanlık A.Ş. Mgm Mağaza Güvenlik Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Dçd Doğalgaz Isı Sistemleri Paz. Ve San. A.Ş. Alptek Teknik Danışmanlık Plastik Metal Ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti. Netses Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. Topkapı Endüstri Malları Tic. A.Ş. Semaks Elektronik Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. Eleks Elektrik Elektronik Sistemler San. Ve Tic. Ltd. Şti. Denkasan Telekomünikasyon San. Ltd. Şti. Akser Teknolojik Hizmetler San. Ve Tic. Ltd. Şti.

SERVİS PROGRAMI MÜŞTERİ YORUMLARI

Firmamızı tanımladığımız mecralarda sıklıkla kullandığımız bir ifade var. "Bizim için satış, satış sonrasında başlıyor " . Bu yaklaşımımızi sayesinde 18 yılda Türkiye’nin en büyük medikal firmalarından biri olabildik. Sağlık sektöründe , satış sonrası hizmetlerinde zamanla yarışıyoruz. Ankara merkez dışında İstanbul , Adana , İzmir , Diyarbakır şubelerimiz ve ülke genelinde mobil hizmet sağlayan teknisyen ekibimizi verimli planlamak , müşterilerimiz ile aramızdaki montaj ve servis süreçlerini takip etmek için 2010 yılından bu yana Ritma Teknik Servis Yönetimi uygulamasını kullanıyoruz.

Yasin Girgin
Kbb Özel Sağlık Hizmetleri Ve Tıbbi Danışmanlık Tic. San. A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
Müşterilerimizden günlük ortalama 100 ün üzerinde çağrı alıyoruz. Müşterilerden gelen istekleri doğru ve hızlı planlamak, yürüttüğümüz operasyonu eş zamanlı izleyebilmek, bakım anlaşması yaptığımız müşterilerin periyodik bakımlarını, yedek parça ve hizmet tekliflerini, yedek parça stoğunu düzenli takip etmek, garanti süreçlerini yönetmek ve raporlamak için iyi tasarlanmış sistemimize hızlı şekilde adapte edeceğimiz kullanımı son derece kolay bir yazılıma ihtiyacımız vardı . Ritma Teknoloji çalışanlarına sundukları çözüm için teşekkür ediyoruz.

Orhan Demirkaya
Senkron Güvenlik Ve İletişim Sistemleri Ltd. Şti. Teknik Servis Müdürü

Çoklu Kullanıcı Desteği

Ritma Smart Serisi programlarını 1 den fazla bilgisayarda eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.

İnternetten Otomotik Güncelleme

Ritma Smart serisi programlarına ait, yeni versiyonları internet üzerinden güncelleyebilir, sistem yeteneklerini sürekli iyileştirebilirsiniz.

Kalite Garantisi

Yazılım Çözümlerimize güveniyoruz. Tüm Ritma-Smart ürünlerinde yazılımdan memnun kalmazsanız 30 gün içersinde Lisans bedelini iade alabilirsiniz.

Yedekleme - Geri Kurtarma

Veritabanındaki verilerinizi belirleyeceğiniz bir adrese yedekleyebilir, daha önce aldığınız yedeklerden geri yükleme yapabilirsiniz.

Esnek Alanlar Tanımlama

Müşteri - Ürün - Servis ekranlarında ihtiyacınıza özel alanlar tanımlayabilir, bilgi girişlerini firma ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Yetki Hak Mekanizması

Çoklu kullanıcı sistemlerde kullanıcılarınızı veya kullanıcı gruplarını belli işlemlere göre yetkilendirip veri erişim ve işlemlerini sınırlandırabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ekranlar

İyi düşünülmüş, tutarlı ve kullanıcı dostu ekranlarımız ile işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Zengin Raporlama

Program üzerindeki bilgilerinizi çok boyutlu inceleyebilir, zengin raporlama seçenekleri ile kritik verilerinize kolayca ulabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Ritma Smart Serisi kurulum işlemlerini kısa sürede tamamlayabilir uygulamayı hızlıca devreye alabilirsiniz.

Windows Uyumlu

XP, Vista, Windows7 , Windows 8 ile uyumlu olarak çalışır. Excel üzerinden firma ve ürün yükleyebilir, veri listelerinizi excel'e çıkartabilirsiniz.
Biz Siz Arayalım

Değerli ziyaretçimiz, sizinle en kısa sürede iletişim kurmamız için, lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak belirtin.


×

Tamam
×